Konsultantki ślubne

- tel.: 698-294-763
80-227 Gdańsk ul. Do Studzienki 3
Kolorystyczne trendy weselne w 2019 roku.

W 2019 roku najważniejszy jest kolor! Biel i pastele ustępują miejsca mocniejszym barwom. Na salony wkracza intensywna mieszanka barw, a klasyczna biel powoli się wycofuje. Kiedyś każde wesele w kolorystyce było do siebie bardzo podobne, królowała biel oraz jasne kremowe kolory. W 2019 roku coraz więcej par rezygnuje z klasycznego białego i kremowego wystroju, a zamiast tego decyduje się na naprawdę odważne dekoracje jak i stylizacje weselne.

W roku 2019 w trendach ślubnych królować będą połączenia mocnych z pastelami. Ciepłe złote i miedziane palety staną naprzeciw zimnym niebieskim i szarym barwom, na topie nadal będą fiolety. Złoto było modne od zawsze, jednak w roku 2019 ma być go jeszcze więcej. Złoty oraz miedziany kolor może występować w różnych elementach, dobrze jeżeli będzie różnić się strukturą i materiałem. Kolor złoty może pojawić się w dodatkach na stołach, w wystroju sali, kościoła, w bukietach ślubnych, ubiorze oraz w menu (np. oprószony złotem tort lub inne słodkości).

Z czym połączyć ten królujący 2019 roku złoty kolor?

Złoto można połączyć z delikatnym bladym różem, odcieniem brzoskwini, piękną szmaragdową zielenią, naturalnym brązem, czernią oraz pastelowymi błękitami. Każdy z tych kolorów będzie prezentował się przy złocie bardzo dostojnie. Wybór koloru zależy od gustu państwa młodych oraz charakteru ślubu (ślub królewski, elegancki, w stylu glamour, wiejski, rustykalny, boho etc.)

Kolejnym trendem który dominuje w 2019 roku są chłodne kolory błękitu, granatu oraz srebra i szarości. Jest to nowy trend w tym roku. Te kolory są zdecydowania przeciwstawne ciepłemu złotu i miedzi, ale ich odpowiednie połączenie nada dekoracjom wyjątkowy klimat. Chłodne błękity i granaty lepiej prezentują się w połączeniu z szarością i srebrem. Srebro może występować podobnie jak złoto w różnych strukturach, może być matowe lub błyszczące. Wszystko zależy od upodobań i oczekiwanego efektu. Te kolory bardzo dobrze sprawdzą się na weselu w stylu morskim oraz zimowym. Kolory te mogą pojawiać się zarówno w ubiorze jaki i dekoracjach na stołach, salach weselnych, kościołach. Spotkać je można również w weselnym menu (np. błękity tort w połączeniu ze srebrem, na pewno zrobi duże wrażenie)

Nadal modne będą w tym roku fiolety(różne jego odcienie), zarówno głębokie fiolety jaki i te jaśniejsze, pastelowe. Najczęściej spotkamy je w dekoracjach i bukietach ślubnych. Połączenie kolorów o tej samej barwie a różnych odcieniach i strukturze sprawi, że efekt będzie spektakularny i wyjątkowy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *